MÖBLER / Bord / Hallbänk 9255110
*
nr 925 5110
Hallbänk
längd: 91, djup: 31, höjd: 46
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 19:43:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 23:22:05
1
150 kr
17/11 12:48:33
2
150 kr
17/11 12:48:33
1
150 kr (Budbetjänt)
17/11 19:29:21
3
300 kr
17/11 19:31:00
4
300 kr
17/11 19:31:00
3
300 kr (Budbetjänt)
17/11 19:35:53
5
350 kr
17/11 19:38:13
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord hallbänk
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:04
-
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:43
-
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:31
-
6220 Fällbord
England. Bredd: 69 cm. Djup: 69 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:41
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:43
-
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:37
*
Hallbänk
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5110
Hallbänk
längd: 91, djup: 31, höjd: 46
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/11 23:22:05 | 1 | 150 kr |
17/11 12:48:33 | 2 | 150 kr |
17/11 12:48:33 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
17/11 19:29:21 | 3 | 300 kr |
17/11 19:31:00 | 4 | 300 kr |
17/11 19:31:00 | 3 | 300 kr (Budbetjänt) |
17/11 19:35:53 | 5 | 350 kr |
17/11 19:38:13 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord hallbänk
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:04 -
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:43 -
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:31
-
6220 Fällbord
England. Bredd: 69 cm. Djup: 69 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:41 -
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:43 -
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:37